Taníts velünk!

Taníts a két Dáviddal, légy csapatunk tagja!

• Angolt, németet, olaszt vagy franciát tanítasz és szeretnéd, ha tényleg megbecsültnek érezhetnéd magad?
  • Jól ismered az emelt szintű érettségi követelményeit, netán vizsgáztatsz is?
  • Szereted a céges nyelvoktatást?
  • Szeretnél szakmailag is fejlődni?

Taníts a két Dáviddal, légy Te is csapatunk tagja!

Ha mindig is azt mondták Rólad, hogy pozitív kisugárzásoddal nagyon is tudod motiválni a diákjaidat, ha a tanulóközpontúság nálad nem üres frázis, ha szeretsz csapatban játszani és eltöktélt vagy, hogy szakmailag mindig többre és többre vidd, akkor mi Téged keresünk!

Amit Te biztos megkapsz tőlünk:
  • tőlünk mindig időben megkapod a béred, Neked csak pontosan kell vezetned az elszámolást és számlát kell adnod megtartott óráid után,
  • mindig rendelkezésre állunk, bármikor fordulhatsz hozzánk,
  • a háttérben mindenki azon lesz, hogy Neked csak a tanításra kelljen koncentrálnod

Jelentkezem tanárnak!

Milyen nyelven tanítasz?
AngolNémetFranciaOroszEgyéb

Hány év tapasztalattal rendelkezel?

Mikor kereshetünk?
8:00-12:00 között12:00-17:00 között17 óra után

Önéletrajz csatolása:

Az adataim elküldésével hozzájárulok, hogy a D&D Nyelviskola adataimat az Adatkezelési Tájékoztatónak megfelelő módon kezelje.