Számítógép-kezelői tanfolyam

IKER – GINOP 6.1.2-15

• Ingyenes, államilag támogatott számítógép-kezelői tanfolyamaink folyamatosan indulnak.
  • A képzésben résztvevők a képzés végén államilag elismert tanúsítványt kapnak.
  • A tanfolyamra 16 és 65 év közöttiek jelentkezését várjuk.
  • A következő képzés helyszíne és időpontja:
  • A következő képzés beosztása:  IKER 1 – Hétfő 16:30-18:45 Szerda 16:30-18:45 IKER 2 – Kedd 16:30-19:30, Csütörtök 16:30-18:45
Számítógép-kezelői tanfolyam

Ingyenes, államilag támogatott számítógép-kezelői tanfolyamok indulnak a D&D Nyelviskola szervezésében. A tanfolyamra 16 és 65 év közöttiek jelentkezését várjuk, akik a képzés sikeres elvégzése esetén államilag elismert tanúsítványt kapnak.

Tanfolyamainkat mindenki számára ajánljuk, akik szeretnének megismerkedni a számítógép-kezelés alapjaival. Az első lépésektől felépített képzés célja olyan alapismeretek átadása, amire a későbbiekben bátran támaszkodhat a felhasználó, legyen szó az élet bármely területéről: tanulmányokról, munkahelyi elvárásokról vagy a hétköznapi kommunkációról okos eszközeinken keresztül.

A tanfolyam az alapoktól indul, ezért előképzettség nélkül vehet részt rajta bárki.

A képzés az alábbi projekt keretén belül valósul meg: GINOP-6.1.2-15 – “Digitális szakadék csökkentése”

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérje ajánlatunkat.

Kérjük adja meg eléréséhez szükséges adatait, és munkatársunk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot.

Adatvédelmi tájékoztatót elolvastam és elfogadom